Nederlandse Loterij Clubcompetitie Mannen

Uitslag Zuiderzeeronde en ploegenstand


Hier de daguitlag van de Zuiderzeerond: zuiderzeeeuitslag

TEAMSTAND NEDERLANDSE LOTERIJ CLUBCOMPETITIE:

(NA ZUIDERZEERONDE)

  1  VolkersWessels Merckx Cyclingteam       VOWEMER      28   30    58
  2  John Deere Cycling Team NWVG            JDNWVG       30   28    58
  3  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam  SENSAKVK     26   26    52
  4  Merida Adelaar Cycling Team             MERADEL      24   19    43
  5  Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT      ALKRIJSS     17   24    41
  6  WV De Jonge Renner                      DJR          19   22    41
  7  Mooi Jong Cyclingteam H.S.K. Trias      MJTRIAS      16   20    36
  8  West-Frisia                             WFRISIA      22   14    36
  9  WV de Kannibaal                         KANNIB       18   16    34
 10  Dutch Food Valley Cycling Team          DFV          14   18    32
 11  WVCS Sneek - Cycling Team Fryslõn       SNEFRY       20    7    27
 12  AW Groep - SwABo Cyclingteam            SWABO        13   12    25
 13  TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO           THBVIRO      12   11    23
 14  ZRTC Theo Middelkamp                    THMIDKMP      9   10    19
 15  Wielerploeg Groot Amsterdam WPGA        WPGA         11    8    19
 16  WRV De Peddelaars                       PEDDEL        5   13    18
 17  UWTC de Volharding                      VOLHARD           17    17
 18  Wielervereniging Schijndel              SCHIJND       1   15    16
 19  Smart Dry WV Eemland                    SDEEMLND      7    9    16
 20  TWC Het Snelle Wiel - Bestronics        HSWBESTR     15    1    16
 21  Willebrord Wil Vooruit                  WILLWV       10    5    15
 22  WASp                                    WASP          8    2    10
 23  Westland Wil Vooruit                    WESTWV        3    6     9
 24  TWC Maaslandster Z.L.                   MAASLS        6          6
 25  RTV Oldenzaalse WCL AWV de Zwaluwen     OLDZWAL            4     4
 26  W.V.Noord-Holland - HRTC Hoorn          NHHOORN       4          4
 27  WV Breda                                BREDA              3     3
 28  Rabobank Plieger Jan van Arckel         RPLJVA        2          2
 29  Eerens Stormvogels Veendam              STORMVV                  0
 29  Cyclingteam Achterhoek                  ACHTER                   0
 29  Bergklimmers - De Kempen                BERGKKEM                 0

 

Delen