Nederlandse Loterij Clubcompetitie Mannen

Uitslag Parel van de Veluwe


1 21 Max Kroonen Diepenveen VolkerWessels Merckx Cyclingteam 3:37:37

2 67 Jarno Gmelich Meijling Almere UWTC de Volharding 3:37:37

3 38 Marien Bogerd Kootwijk Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT 3:37:40 0:03

4 97 André Luijk Nijkerk Smart Dry WV Eemland 3:37:45 0:08

5 122 Johim Ariesen Rhenen Mooi Jong Cycling Team H.S.K. Trias 3:37:45 0:08

6 40 Jasper Schouten Dronten Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT 3:37:45 0:08

7 13 Ramon van Bokhoven Tilburg WV De Jonge Renner 3:37:45 0:08

8 22 Nick van der Meer Honselersdijk VolkerWessels Merckx Cyclingteam 3:37:45 0:08

9 181 Jos Koop Eindhoven TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO 3:37:45 0:08

10 118 Eloy Raas Middelburg ZRTC Theo Middelkamp 3:37:45 0:08

11 37 Arjan Arentsen Harderwijk Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT 3:37:45 0:08

12 110 Kevin Reuvers Zevenbergen WV Breda 3:37:45 0:08

13 50 Ronald Kruijer Donkerbroek WV de Kannibaal 3:37:45 0:08

14 39 Gino Luca Vierhouten Velserbroek Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT 3:37:45 0:08

15 134 Teun Teulings Breugel Wielervereniging Schijndel 3:37:45 0:08

16 7 Björn Bakker Wijnjewoude John Deere Cycling Team NWVG 3:37:45 0:08

17 19 Gert-Jan Bosman Nijverdal VolkerWessels Merckx Cyclingteam 3:37:45 0:08

18 32 Daan Hoeks Amstelveen Wielerploeg Groot Amsterdam WPGA 3:37:45 0:08

19 17 Mauro Spapen Rijen WV De Jonge Renner 3:37:45 0:08

20 149 Jesse Raas Maastricht TWC Maaslandster Z.L. 3:37:45 0:08

21 5 Arjan Hofman Nunspeet Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:37:51 0:14

22 121 Mitchell Huenders Veenendaal Mooi Jong Cycling Team H.S.K. Trias 3:37:51 0:14

23 45 Lennart van Houwelingen Hardinxveld Giessendam Rabobank Plieger Jan van Arckel 3:37:51 0:14

24 103 Olav Wallinga Zutphen Merida Adelaar Cycling Team 3:37:51 0:14

25 133 Paul Gruithuijzen Breugel Wielervereniging Schijndel 3:37:51 0:14

26 44 Noah de Groot Ottoland Rabobank Plieger Jan van Arckel 3:37:51 0:14

27 178 Mark Prinsen Heerenveen WVCS Sneek – Cycling Team Fryslan 3:37:51 0:14

28 51 Tom Terpstra Groningen WV de Kannibaal 3:37:51 0:14

29 9 Peter Merx Warfhuizen John Deere Cycling Team NWVG 3:37:51 0:14

30 43 Jarri Stravers Groot-Ammers Rabobank Plieger Jan van Arckel 3:37:51 0:14

31 33 Jochem Kerckhaert Schoondijke Wielerploeg Groot Amsterdam WPGA 3:37:51 0:14

32 65 Daniel Luke Renkum Dutch Food Valley Cycling Team 3:37:51 0:14

33 82 Jasper Ockeloen De Zwarte Kat WASp 3:37:51 0:14

34 130 Sebastian Vester Drachten WRV De Peddelaars 3:37:51 0:14

35 140 Daan Besteman Groningen Eerens Stormvogels Veendam 3:37:51 0:14

36 112 Lars Akkermans Ossendrecht WV Breda 3:37:51 0:14

37 63 Jasper Bugter Arnhem Dutch Food Valley Cycling Team 3:37:51 0:14

38 34 Joep Steinbusch Haarlem Wielerploeg Groot Amsterdam WPGA 3:37:51 0:14

39 64 Cyrus Pearo Grand Junction Dutch Food Valley Cycling Team 3:37:51 0:14

40 80 Daniël Langereis Delft WASp 3:37:51 0:14

41 98 Alejandro Gonzalez Lugo Homoet Smart Dry WV Eemland 3:37:51 0:14

42 27 Joeri van der Tuin Westerland West-Frisia 3:37:51 0:14

43 74 Bram Nelck Pijnacker Westland Wil Vooruit 3:37:51 0:14

44 73 Frank Stijger Honselersdijk Westland Wil Vooruit 3:37:51 0:14

45 35 Quinten Veling Monnickendam Wielerploeg Groot Amsterdam WPGA 3:37:51 0:14

46 117 Maarten de Nijs Huijbergen ZRTC Theo Middelkamp 3:37:51 0:14

47 29 Bram van der Zwet Roelofarendsveen West-Frisia 3:37:51 0:14

48 55 Kevin Minten Mill TWC Het Snelle Wiel – Bestronics 3:37:51 0:14

49 62 Bram Dissel Arnhem Dutch Food Valley Cycling Team 3:37:51 0:14

50 182 Benjamin Sydlik Wassenberg TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO 3:37:51 0:14

51 119 Jimmy de Bruyn Sint Jansteen ZRTC Theo Middelkamp 3:37:51 0:14

52 56 Wessel Coppelmans Hapert TWC Het Snelle Wiel – Bestronics 3:37:51 0:14

53 3 Sam Gademan Beek Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:37:51 0:14

54 49 Martijn Knol Zwolle WV de Kannibaal 3:37:51 0:14

55 99 Lars van Uum Harderwijk Smart Dry WV Eemland 3:37:51 0:14

56 59 Xavier Poels Oeffelt TWC Het Snelle Wiel – Bestronics 3:37:51 0:14

57 83 Marco Geleijnse Hellevoetsluis WASp 3:37:51 0:14

58 89 Dennis van der Zaal Lisse AW GROEP – SwABo Cyclingteam 3:37:51 0:14

59 10 Aden Paterson Assen John Deere Cycling Team NWVG 3:37:51 0:14

60 125 Bradley Soden Amerongen Mooi Jong Cycling Team H.S.K. Trias 3:37:51 0:14

61 26 Jesse de Rooij Hoorn Nh West-Frisia 3:37:51 0:14

62 70 Jasper Haest Roosendaal UWTC de Volharding 3:37:51 0:14

63 148 Robbin van de Geer Maastricht TWC Maaslandster Z.L. 3:37:51 0:14

64 91 Sven van Luijk Naaldwijk Willebrord Wil Vooruit 3:37:51 0:14

65 146 Giel Meesen Susteren TWC Maaslandster Z.L. 3:37:51 0:14

66 176 Adriaan Botma Driezum WVCS Sneek – Cycling Team Fryslan 3:37:51 0:14

67 107 Patrick Bos Deventer Merida Adelaar Cycling Team 3:37:51 0:14

68 71 Jeroen van Krimpen Utrecht UWTC de Volharding 3:37:51 0:14

69 85 Bastijn Boele Leiden AW GROEP – SwABo Cyclingteam 3:37:51 0:14

70 69 Martin van de Pol Barneveld UWTC de Volharding 3:37:51 0:14

71 46 Olivier van Pelt Spijkenisse Rabobank Plieger Jan van Arckel 3:37:51 0:14

72 101 Willem Hoolwerf Eemdijk Smart Dry WV Eemland 3:37:51 0:14

73 184 Kelvin Kanen Bergeijk TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO 3:37:51 0:14

74 124 Niels Overvoorde Delfgauw Mooi Jong Cycling Team H.S.K. Trias 3:37:51 0:14

75 160 Tijs Dekker Oosthuizen W.V.Noord-Holland – HRTC Hoorn 3:37:51 0:14

76 16 Bram de Kort Dongen WV De Jonge Renner 3:37:51 0:14

77 75 Luuk van der Wal Rotterdam Westland Wil Vooruit 3:37:51 0:14

78 128 Aron de Jong Leeuwarden WRV De Peddelaars 3:37:51 0:14

79 93 Bas Sitters Zegge Willebrord Wil Vooruit 3:37:51 0:14

80 166 Tom van den Berg Helmond Bergklimmers – De Kempen 3:37:51 0:14

81 76 Etienne Lenting Nieuwveen Westland Wil Vooruit 3:37:51 0:14

82 2 Jasper Hamelink Dronten Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:37:51 0:14

83 167 Sverre Senders Luyksgestel Bergklimmers – De Kempen 3:37:51 0:14

84 81 Hugo Hoekjen Delft WASp 3:37:51 0:14

85 161 Robbert-Jan Mol Nibbixwoud W.V.Noord-Holland – HRTC Hoorn 3:37:51 0:14

86 155 Max Venderbosch Didam Cyclingteam Achterhoek 3:37:51 0:14

87 31 Niels Boele Leiden Wielerploeg Groot Amsterdam WPGA 3:37:51 0:14

88 171 Daan Steffens Oldenzaal Oldenzaalse WCL AWV Zwaluwen 3:37:51 0:14

89 15 Mathijs de Leng Boskoop WV De Jonge Renner 3:37:51 0:14

90 129 Jan Dijkstra Drachten WRV De Peddelaars 3:37:51 0:14

91 154 Erik Verstegen Zutphen Cyclingteam Achterhoek 3:37:51 0:14

92 11 Sven Kramer Heerenveen John Deere Cycling Team NWVG 3:37:51 0:14

93 94 Ethan Batt Nieuw Zeeland Willebrord Wil Vooruit 3:37:51 0:14

94 173 Jorrit Nijland Saasveld Oldenzaalse WCL AWV Zwaluwen 3:37:51 0:14

95 137 Maikel Stam Sprang-Capelle Wielervereniging Schijndel 3:37:51 0:14

96 142 Luuk Loohuis Groningen Eerens Stormvogels Veendam 3:37:51 0:14

97 61 Roderik Egberink Bussum Dutch Food Valley Cycling Team 3:37:51 0:14

98 87 Tijmen Snel Leiden AW GROEP – SwABo Cyclingteam 3:37:51 0:14

99 8 Adrie Lindeman Assen John Deere Cycling Team NWVG 3:37:51 0:14

100 4 Mark Schreurs Aalten Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:37:51 0:14

101 170 Wietse Kamp Hengelo Oldenzaalse WCL AWV Zwaluwen 3:37:51 0:14

102 95 Nathan Rijsdijk Vlaardingen Willebrord Wil Vooruit 3:38:10 0:33

103 104 Maikel Willemsen Brummen Merida Adelaar Cycling Team 3:38:11 0:34

104 1 Rens te Stroet Keijenborg Sensa-Kanjers voor Kanjers CT 3:38:11 0:34

105 113 Germon Peeters Tilburg WV Breda 3:38:11 0:34

106 179 Sipke Zijlstra Burgum WVCS Sneek – Cycling Team Fryslan 3:38:11 0:34

107 68 Frank Visser Utrecht UWTC de Volharding 3:38:19 0:42

108 106 Luc Grefte Apeldoorn Merida Adelaar Cycling Team 3:38:19 0:42

109 165 Bryan Burger Warmenhuizen Bergklimmers – De Kempen 3:38:28 0:51

110 20 Tijmen Eising Emmen VolkerWessels Merckx Cyclingteam 3:38:36 0:59

111 14 Bryan Bouwmans Gemert WV De Jonge Renner 3:38:38 1:01

112 88 Tom Wijfje Ter Aar AW GROEP – SwABo Cyclingteam 3:38:41 1:04

113 152 Tim Putman Zelhem Cyclingteam Achterhoek 3:38:43 1:06

114 23 Chiel Schulten Raalte VolkerWessels Merckx Cyclingteam 3:38:55 1:18

115 28 Alexander Konijn Spanbroek West-Frisia 3:38:55 1:18

116 123 Robin Wennekes Arnhem Mooi Jong Cycling Team H.S.K. Trias 3:39:06 1:29

117 58 Remco Esselaar Stein Lb TWC Het Snelle Wiel – Bestronics 3:39:17 1:40

118 177 Rutger van der Meer Stiens WVCS Sneek – Cycling Team Fryslan 3:39:30 1:53

119 115 Rico van Damme Yerseke ZRTC Theo Middelkamp 3:40:20 2:43

120 86 Jorick Heijn Leiden AW GROEP – SwABo Cyclingteam 3:40:20 2:43

121 57 Harm Celi Oosterhout TWC Het Snelle Wiel – Bestronics 3:40:30 2:53

122 185 Reinier Honig Wormerveer TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO 3:40:32 2:55

123 131 Rick de Vries Nijeholtpade WRV De Peddelaars 3:42:56 5:19

124 41 Maarten Vierhout Nunspeet Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT 3:42:56 5:19

125 163 Raül Rademakers Jabeek Bergklimmers – De Kempen 3:42:56 5:19

126 169 Mart Bruggink Tubbergen Oldenzaalse WCL AWV Zwaluwen 3:42:58 5:21

127 183 Niels Ruijter Uithoorn TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO 3:43:00 5:23

128 175 Guillaume Visser Heerenveen WVCS Sneek – Cycling Team Fryslan 3:43:00 5:23

129 25 Jelle Groot Bovenkarspel West-Frisia 3:43:00 5:23

130 159 Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard W.V.Noord-Holland – HRTC Hoorn 3:43:00 5:23

131 164 Sam Errens Born Bergklimmers – De Kempen 3:43:00 5:23

132 47 Tony Reijtenbagh Zuidland Rabobank Plieger Jan van Arckel 3:43:08 5:31

133 135 Jarno van Esch Sint-Oedenrode Wielervereniging Schijndel 3:43:08 5:31

134 136 Stefan Hubers Vinkel Wielervereniging Schijndel 3:43:08 5:31

135 141 Floran Bathoorn Groningen Eerens Stormvogels Veendam 3:43:08 5:31

136 100 Martin Mijnten Hoevelaken Smart Dry WV Eemland 3:43:08 5:31

137 77 Bob Wubben De Lier Westland Wil Vooruit 3:43:11 5:34

138 145 Luuk van Helden Vlodrop TWC Maaslandster Z.L. 3:43:11 5:34

 

Delen