Nederlandse Loterij Clubcompetitie Mannen

Allinq-Krush-IJsselstreek leidt na dag 1 finale


Allinq-Krush-IJsselstreek leidt na de eerste dag van het finaleweekeinde van de clubcompetitie.

Arne Peters won ’s morgens de proloog.Casper van der Woude van Jan van Arckel werd tweede. Derde was Jasper Schouten. In de criteriums gingen de zeges naar Frank van den Broek van HSK Trias (Joren Bloem en Albert van der Veen gingen mee op het podium) en Luke Verburg van Westland Wil Vooruit (voor Kelvin Bakx en Arno Kleinjan).

De stand na de eerste dag is als volgt:

1. Allinq-Krush-IJsselstreek 3

2. Mooi Jong-HSK Trias 5

3. Rabo-Plieger-Jan van Arckel 6

4. Willebrord Wil Vooruit 9

5. WV De Jonge Renner 12

6. John Deere-NWVG 12

7. Sensa-Kanjers voor Kanjers 16

8. Regioteam BHST 16

9. West-Frisia 18

10. AW Groep 20

11. Westland Wil Vooruit 20

12. OWC-Zwaluwen 24

13. Amsterdam Racing Acedemy 26

14. BKT Team 29

15. WV De Kannibaal 31

16. Dutch Food Valley CT 33

17. UWTC De Volharding 34

18. Tempo-Hoppenbrouwers-VIRO 35

19. Regioteam Noord-Holland 38

20. WC Friesland 39

21. WSV De Peddelaars 39

22. Team WASP 42

Proloog 

1 Peters, Arne 1 IJS 3:01.81 59.403
2 van der Woude, Casper 95 3:02.77 0.96 59.091
3 Schouten, Jasper 3 IJS 3:03.53 1.72 58.846
4 Dorenbos, Yanne 96 3:03.80 1.99 58.760
5 Hoogendoorn, Roy 109 WIL 3:05.41 3.60 58.249
6 Bootsveld, Jelle 5 IJS 3:05.64 3.83 58.177
7 Romers, Boris 111 WIL 3:06.22 4.41 57.996
8 Buitendijk, Ruben 31 HSK 3:06.24 4.43 57.990
9 Zwanenburg, Cris 63 3:07.18 5.37 57.698
10 Verzijl, Sten 110 WIL 3:08.12 6.31 57.410
11 de Jong, Michaël 140 BKT 3:08.98 7.17 57.149
11 Lowik, Robin 4 IJS z.t.
13 Krul, Stef 26 NWV 3:09.18 7.37 57.088
14 Roelen, Jaap 7 DJR 3:09.32 7.51 57.046
15 Hanegraaf, Stijn 149 BHS 3:09.47 7.66 57.001
16 Bloem, Joren 14 KVK 3:09.48 7.67 56.998
17 van den Broek, Frank 33 HSK 3:09.74 7.93 56.920
18 Stravers, Jarri 92 3:09.82 8.01 56.896
19 Teulings, Teun 145 BHS 3:10.25 8.44 56.767
20 Verburg, Luke 103 3:10.35 8.54 56.738

Critiums

1 103 Verburg, Luke Westland Wil Vooruit – R 56:41
2 112 Bakx, Kelvin Willebrord Wil Vooruit 56:42 0:01
3 91 Kleinjan, Arno Rabo-Plieger-Jan van Arc z.t.
4 31 Buitendijk, Ruben Mooi Jong Cycling Team H z.t.
5 28 Sweering, Harry John Deere Cyling Team – z.t.
6 68 Dekker, Tijs West Frisia z.t.
7 5 Bootsveld, Jelle Allinq-Krush-IJsselstree z.t.
8 35 Ruijgrok, Thomas Mooi Jong Cycling Team H z.t.
9 7 Roelen, Jaap WV de Jonge Renner z.t.
10 1 Peters, Arne Allinq-Krush-IJsselstree z.t.
11 122 Lamberink, Steyn OWC& AWV De Zwaluwen z.t.
12 105 Meerbeek, Markus Westland Wil Vooruit – R z.t.
13 22 van Wijk, Oscar Amsterdam Racing Academy z.t.
14 16 van de Weerdhof, Wouter Sensa-Kanjers voor Kanje z.t.
15 57 Potter, James DUTCH FOOD VALLEY CT z.t.
16 15 ten Boske, Kars Sensa-Kanjers voor Kanje z.t.
17 147 Bijl, Kinley Regioteam BHST Cycling T z.t.
18 24 Jonkmans, Tom Amsterdam Racing Academy 56:45 0:04
19 37 van Olderen, Thomas UWTC de Volharding z.t.
20 36 Willems, Dennis Mooi Jong Cycling Team H 57:08 0:27

1 33 van den Broek, Frank Mooi Jong Cycling Team H 56:50
2 14 Bloem, Joren Sensa-Kanjers voor Kanje 57:12 0:22
3 34 van der Veen, Aldert Mooi Jong Cycling Team H z.t.
4 11 Wittenberg, Wim WV de Jonge Renner z.t.
5 109 Hoogendoorn, Roy Willebrord Wil Vooruit z.t.
6 4 Lowik, Robin Allinq-Krush-IJsselstree z.t.
7 94 Verhoeff, Stefan Rabo-Plieger-Jan van Arc z.t.
8 17 Gademan, Sam Sensa-Kanjers voor Kanje z.t.
9 6 Arentsen, Arjan Allinq-Krush-IJsselstree z.t.
10 96 Dorenbos, Yanne Rabo-Plieger-Jan van Arc z.t.
11 41 van Plateringen, Martin UWTC de Volharding z.t.
12 149 Hanegraaf, Stijn Regioteam BHST Cycling T z.t.
13 26 Krul, Stef John Deere Cyling Team – z.t.
14 32 van den Berg, Carlo Mooi Jong Cycling Team H z.t.
15 30 Voogel, Jaap John Deere Cyling Team – z.t.
16 47 Stijger, Frank T.W.C. Tempo Hoppenbrouw z.t.
17 124 Kranenburg, Jari OWC& AWV De Zwaluwen z.t.
18 66 Heijn, Jorick AW GROEP – SwABo CYCLING z.t.
19 67 Appelman, Stefan West Frisia z.t.
20 82 Waldram, Tom TEAM WASP z.t.

 

Delen