Nederlandse Loterij Clubcompetitie Mannen

Start Nederlandse Loterij Clubcompetitie – handig om te weten


De 32e Grote Omloop van de Veenkolonien start om 13 uur aan de Verlengde van Berestijnstraat, waar later ook de finishlijn ligt. Die aankomst staat gepland voor 16.22 uur. De renners krijgen 151 kilometer voor de wielen en doen plaatsen aan als Muntendam, Pekela, Bourtange, Bellingwolde en Alteveer. Het lijkt erop dat de wedstrijd onder zonnige omstandigheden wordt verreden, waarmee de massasprint een waarschijnlijke uitkomst is. Live-verslag via deze website, maar ook via het twitteraccount KNWU Live Weg.

Sensa-Kanjers voor Kanjers werd vorig jaar eindwinnaar van de Nederlandse Loterij Clubcompetitie en start daarom met de rugnummers 1 tot en met 6.

1             Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam              1-6

2             NWVG-FILA-Cycling team             7-12

3             WV De Jonge Renner         13-18

4             VolkerWessels Merckx Cyclingteam           19-24

5             West-Frisia         25-30

6             Wielerploeg Groot Amsterdam 31-36

7             Allinq-Krush-WV de IJsselstreek CT         37-42

8             Rabobank Plieger Jan van Arckel          43-48

9             WV de Kannibaal             49-54

10           TWC Het Snelle Wiel – Bestronics             55-60

11           Dutch Food Valley Cycling Team               61-66

12           UWTC de Volharding      VOLHARD          67-72

13           Westland Wil Vooruit    WESTWV            73-78

14           WASp   WASP    79-84

15           AW GROEP – SwABo Cyclingteam             85-90

16           Willebrord Wil Vooruit  91-96

17           Smart Dry WV Eemland 97-102

18           Merida Adelaar Cycling Team     103-108

19           WV Breda           109-114

20           ZRTC Theo Middelkamp               115-120

21           Mooi Jong Cycling Team H.S.K. Trias       121-126

22           WRV De Peddelaars        127-132

23           Wielervereniging Schijndel         133-138

24           Eerens Stormvogels Veendam   139-144

25           TWC Maaslandster Z.L.  145-150

26           Cyclingteam Achterhoek             151-156

27           W.V.Noord-Holland – HRTC Hoorn          157-162

28           Bergklimmers – De Kempen        163-168

29           RTV Oldenzaalse WCL AWV de Zwaluwen          169-174

30           WVCS Sneek – Cycling Team FryslC$n    175-180

31           TWC TEMPO Hoppenbrouwers VIRO     181-186

 

De laatste vijf winnaars:

2018: Jesper Rasch

2017: Cor van Leeuwen

2016: Jason van Dalen

2015: Bram de Kort

2014: Daan Meijers

 

De top 10 van vorig jaar:

1 Jesper Rasch (West-Frisia) 3:14:53, 2. Jeff Vermeulen (VolkerWessels-Merckx CT), 3. Ramon van Bokhoven (De Jonge Renner), 4. Hartthijs de Vries (NWVG-Fila), 5. Matthew Overste (UWTC de Volharding), 6. Arjan Hofman (Sensa-Kanjers voor Kanjers), 7. Jasper Verkuijl (UWTC de Volharding), 8. André Luijk (Smart Dry WV Eemland), 9. Paul Gruithuijzen (Wv Schijndel), 10. Peter Merx (NWVG Fila)

WEBSITE ORGANISATIE

Foto: © Rudie Ottens

Delen